Systemy mocowania etykiet, pakowania i łączenia za pomocą łączników z tworzywa.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem amerykańskiej firmy

Avery Dennison

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę firmy Avery Dennison, wiodącego światowego producenta profesjonalnych narzędzi i urządzeń igłowych do mocowania etykiet, pakowania, łączenia za pomocą łączników wykonanych z tworzywa oraz różnego rodzaju łączników.

Łączniki są produkowane w różnych długościach (od 3mm), kształtach, grubościach z różnych materiałów i w związku z tym mają różną wytrzymałość i zastosowanie. Mogą być wstrzeliwane pistoletami lub urządzeniami albo mocowane ręcznie w formie pętli.

Urządzenia są produkowane w kilkunastu kategoriach, większość w wersji ręcznej ale również w pneumatycznej i elektrycznej zwiększającej komfort pracy i wydajność. Istnieje również możliwość zamówienia głowic, które mogą stanowić bazę do konstrukcji urządzeń mocujących, pakujących stanowiących odrębne urządzenia lub wbudowanych w linie produkcyjne.

Produkty firmy Avery Dennison widzimy na co dzień, maja bardzo szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, handlu między innymi do mocowania etykiet, cen, oznaczeń, łączenia np. w pary, mocowania, przypinania, pakowania, zamykania, wieszania itp.

Pełną ofertę wraz z opisami i cenami znajdziecie Państwo w naszych sklepach internetowych:

majmasz.pl                        e-majmasz.pl

 

Klikając tutaj znajdą Państwo prezentacje wraz z opisami.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji