Salon sprzedaży i jeden z najlepiej zaopatrzonych w Polsce magazynów części do maszyn, igieł, akcesoriów i oprzyrządowań

N

Jesteśmy bezpośrednim importerem

N

Gwarantujemy konkurencyjne ceny i możliwie najkrótsze terminy realizacji

N

Posiadamy jeden z najlepiej zaopatrzonych w Polsce magazynów

Majmasz sp.j. to firma rodzinna, założona w 1994 roku. Na powierzchni ok 500 m2 w Łodzi znajduje się salon sprzedaży i jeden z najlepiej zaopatrzonych w Polsce magazynów części do maszyn, igieł, akcesoriów i oprzyrządowań. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom szybki dostęp do części, niezbędnych do zapewnienia ciągłości pracy oraz oprzyrządowań i akcesoriów pozwalających usprawniać produkcję i zwiększać wydajność. Jesteśmy bezpośrednim importerem dzięki czemu gwarantujemy konkurencyjne ceny i możliwie najkrótsze terminy realizacji zamówień. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednio na miejscu w salonie w Łodzi i poprzez sklepy internetowe: 

majmasz.pl     

kai-polska.pl

e-majmasz.pl

Nasi główni partnerzy, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem to firmy: Juki, Union Special, Kansai Special, AMF Reece, Maier, CF-Rimoldi, Kai, Mitchell, Surucu, Syn&Tek, Kretzer, Anker-Tex, Avery Dennison,  Wiha, Ram Elettronica, General Fix, Groz-Beckert. Od wielu lat są to filary naszej działalności. Posiadamy również sieć mniej znanych, sprawdzonych dostawców na całym świecie, dzięki którym jesteśmy w stanie uzupełnić naszą konkurencyjną ofertę. Nasi główni klienci to producenci odzieży, bielizny, mebli, materacy, obuwia, tapicerki samochodowej, sklepy odzieżowe itp., jak również klienci indywidualni.