PULLERY DO MASZYN SZWALNICZYCH

PULLER PS

Urządzenie przeznaczone głównie do krótkich przeszyć cienkich materiałów maszyną 1-igłową mechaniczną i w automacie o łożu płaskim. Posiada małą, gładką rolkę o średnicy 25mm, dzięki temu może być umieszczona blisko igieł tuż za stopką (ok. 28-30 mm od igły). Zapewnia to dobry odbiór zszywanych materiałów nawet przy niewielkich łukach.

W ofercie firmy Anker-tex znajdują się również specjalne zszywacze i zszywki do zakańczania (zapinania blokad) na zamkach błyskawicznych (ekspresach) ciętych z metra oraz specjalne uchwyty do nakładania suwaka na taśmy ekspresu.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami klikając … tutaj 

Pullery, naprężacze, podajniki.

Naszym partnerem jest tajwańska firma

Racing

 

Firma Racing to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów najwyższej jakości pullerów.

Rosnące wymagania jakościowe, coraz bardziej wyszukane wzornictwo, konieczność zwiększenia wydajności i zastosowania skomplikowanych oprzyrządowań często powodują, że posiadany park maszynowy nie do końca jest w stanie spełnić takie wymagania. Jednak czasami wystarczy zastosować odpowiednie oprzyrządowanie i możliwości maszyny zmieniają się radykalnie, a problemy znikają.

Są operacje, których nawet najlepsza szwaczka na zwykłej standardowej maszynie nie będzie w stanie wykonać szybko, precyzyjnie i jeszcze wielokrotnie dokładnie tak samo.

W takim przypadku sprawę może rozwiązać zastosowania pullerów, podajników czy naprężaczy.

Klikając tutaj znajdą Państwo prezentację wybranych najpopularniejszych oprzyrządowań firmy Racing.

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

Elektroniczne naprężacze do gum i lamówek

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem włoskiej firmy

Ram Elettronica

 

Ram Elettronica to światowy lider w produkcji elektronicznych urządzeń do naprężania gumy.

Co je wyróżnia spośród konkurencyjnych produktów?

Sprawdzona, dopracowana w każdym calu konstrukcja, niezawodna bezbłędna elektronika, bardzo prosta obsługa – szwaczka przekręca tylko potencjometr –  cała reszta dostosowuje się automatycznie – to oznacza, że urządzenie nie wymaga skomplikowanego szkolenia, znajomości grubej instrukcji obsługi i zapamiętywania skompilowanych sekwencji ustawień itp.

Bezproblemowa instalacja – urządzenie posiada własny masywny statyw – wystarczy postawić go w odpowiednim miejscu obok maszyny – co oznacza możliwość zastosowania naprężacza do każdej maszyny bez ingerencji w jej budowę oraz możliwość bardzo szybkiego przeniesienia naprężacza na inne stanowisko bez potrzeby wzywania wyspecjalizowanego serwisu.

 Ram może być dowolnie ułożony względem maszyny co oznacza, że może podawać gumę od góry, z boku lub od dołu maszyny. Rolki naprężające umożliwiają regulowanie ustawienia szerokości gumy. Naprężenie gumy może być płynnie, precyzyjnie regulowane w trakcie szycia potencjometrem w zakresie 0-100 lub 0-1000 jednostek, dwa różne ustawienia naprężenia mogą być zmieniane mikro-wyłącznikiem podczas szycia. Urządzenie ma zasilanie 230V.

To wszystko sprawia, że naprężacze elektroniczne Ram są numerem jeden na świecie

Naprężacze firmy Ram Elettronica są stosowane wszędzie tam, gdzie jest doszywana guma. Umożliwiają dokładne, szybkie i równomierne jej naprężenie na przykład przy produkcji kostiumów kąpielowych, bielizny, odzieży i akcesoriów medycznych, pościeli itp.

 

Poniżej znajdą Państwo prezentacje najpopularniejszych naprężaczy MiniRam 2T i Ram 1000

W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji

RAM 2T Elektroniczny naprężacz gumy

Naprężacz RAM 2T jest bardzo precyzyjny, prosty w obsłudze i bezawaryjny. Wyposażony w własny ciężki statyw, dzięki któremu można go postawić przy każdej maszynie. Nie wymaga specjalnej instalacji, mocowania itp.

Standardowo urządzenie ma rolki umożliwiające podawanie gumy w przedziale szerokości od 0 do 25mm (jako opcja dodatkowa dostępne są rolki w szerokościach: 45mm, 50mm, 80mm, 100mm, 150mm)

Zasilanie 230V.

Dwa potencjometry pozwalają na regulacje naprężenia w zakresie od 0 do 100 jednostek. Główny program obsługiwany przez pierwszy potencjometr działa ciągle, drugi program można załączać czasowo przytrzymując nogą „mikro-wyłącznik” (dołączony do zestawu), po jego zwolnieniu ponownie działa pierwszy program.

Naprężacz RAM można ustawić w dowolnym miejscu dzięki czemu guma może być podawana pod stopkę, do prowadnika, lamownika, itp. Dzięki zastosowaniu naprężacza RAM można znacznie zwiększyć wydajność i osiągnąć perfekcyjną jakość.

 

RAM 1000 Elektroniczny naprężacz gumy

Naprężacz RAM 1000 jest bardzo precyzyjny, prosty w obsłudze i bezawaryjny. Wyposażony w własny ciężki statyw, dzięki któremu można go postawić przy każdej maszynie. Nie wymaga specjalnej instalacji, mocowania itp.

Standardowo urządzenie ma rolki umożliwiające podawanie gumy w przedziale szerokości od 0 do 25mm (jako opcja dodatkowa dostępne są rolki w szerokościach 45mm, 50mm, 80mm, 100mm,150mm)

Zasilanie 230V.

Urządzenie jest wyposażone w dodatkowy czwarty potencjometr połączony z wbudowanym czujnikiem grubości gumy.

TRZY potencjometry pozwalają na regulacje naprężenia w zakresie od 0 do 1000 jednostek na każdym programie.

Dodatkowe trzy przyciski pozwalają wybrać programy, które chcemy używać. Główny program obsługiwany przez pierwszy potencjometr działa ciągle, drugi program można załączać czasowo przytrzymując nogą „mikro-wyłącznik” (dołączony do zestawu), po jego zwolnieniu ponownie działa pierwszy program.

Naprężacz RAM można ustawić w dowolnym miejscu dzięki czemu guma może być podawana pod stopkę, do prowadnika, lamownika, itp. Dzięki zastosowaniu naprężacza RAM można znacznie zwiększyć wydajność i osiągnąć perfekcyjną jakość.